درباره نوین سرت

نوین سرت بعنوان مشاور سازمان ملی استاندارد ایران (NACI) ،در کمیته های متناظر تدوین استانداردهای بین المللی فعالیت دارد. شرکت نوین سرت از حدودا 15 سال پیش در قالب گروه بین المللی همکاری و فعالیت خود را آغاز نموده است.

گروهی متشکل از مهندسین ومشاوران در خصوص پیاده سازی سیستم ها ، تحلیل سیستم ها و روش ها. همگام با تحلیل سیستم ها به پیاده سازی و استقرار ایزو ها پرداخت شده است. استقرار ایزو به همراه نرم افزارهایی برای راحت تر کردن کسب و کارها و روال و فرآیندهای داخلی و خارجی هر سازمان.

حاصل تجربیات و دانش سالهای گذشته نوین سرت درخصوص پیاده سازی ایزو ، دریافت گواهینامه CE ، آموزش HSE ،مارا برآن داشت تا وب سایتی راه اندازی نماییم. از طریق وبسایت نوین سرت ، توانستیم با مشتریان بیشتری در ارتباط باشیم. هر زمان که مشتریان ، نیاز به داشتن سیستم ایزو را در  سازمان خود احساس مینمایند ، با یک تماس تلفنی و سرچ ساده گوگل به سایت نوین سرت راهنمایی میشوند.

مشتریان نوین سرت

سازمانها و شرکتهای متقاضی به چند دسته تقسیم میشوند

  • شرکتهایی که خودشان را ملزم به اخذ گواهی ISO ، نموده اند.
  • توسط کارفرما ، ملزم به پیاده سازی ایزو و اخذ گواهینامه ایزو شده اند.
  • به واسطه صادرات یا واردات با شرکتهای خارجی و داخلی در تعامل و ارتباط هستند.

گرفتن گواهی نامه ایزو از مراجع معتبر کار سختی نیست ، شما میتوانید با ارتباط صحیح و دانش کافی ، مراجع معتبر صدور گواهینامه ایزو را شناسایی کنید . برای این کار کارشناس ایزو نوین سرت براحتی کار را برای شما اسان نموده است.

نوین سرت با شناسایی مراجع اصلی صدور ایزو در ایران و همچنین مراجع صدورایزو معتبر خارج از ایران ، متقاضیان خود را نسبت به دریافت گواهینامه ایزو راهنمایی و مشاوره مینماید.